PIERWSZY SCA TRAINING CAMPUS WE WŁOSZECH

Mamy przyjemność poinformować, że Akademia Vergnano w Santena (TO) otrzymała certyfikat pierwszego SCA PREMIER TRAINING CAMPUS we Włoszech za moduły i poziom wiedzy w kategoriach: barista, parzenie i palenie, należące do SCA Coffee Diploma System.

dowiedz się więcej

SZTUKA I TAJEMNICE ESPRESSO I WIĘCEJ

 Od 1882 roku jesteśmy oddani sztuce kawy espresso. Tradycja, doświadczenie i poświęcenie to podstawy funkcjonowania Caffè Vergnano.

Przez Akademię Vergnano staramy się dzielić  z innymi sposobami przygotowania doskonałego espresso i cappuccino. Za każdym razem. Od wyboru najlepszych zielonych kaw po tradycyjne, powolne palenie każdego ziarna, aż do kontroli jakości etapów od zbioru do pakowania.

Witamy w Akademii Vergnano 

Carolina Vergnano

KURSY AKADEMII

Nasze kursy przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o świecie kawy i dla tych, którzy pragną stać się wybitnymi baristami. Dowiedz się więcej o kursach w Akademii i sprawdź w kalendarzu najbliższe, nadchodzące wydarzenia.

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH KURSACH, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TRENERZY

Caffè Vergnano organizuje profesjonalne kursy na różnych poziomach, które prowadzone są przez wykładowców Akademii Vergnano i najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH TRENERACH

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Mistrz - trener Akademii Vergnano wyjaśnia, jak przygotować najlepsze espresso, cappuccino i inne napoje, które przygotowywane są na bazie kawy.

ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY SZKOLENIOWE

AKADEMIA NA ŚWIECIE

Dowiedz się, gdzie Akademia Vergnano ma swoje oddziały na całym świecie.

ZOBACZ WSZYSTKIE ODDZIAŁY NA CAŁYM ŚWIECIE