KLASYCZNA LINIA: KAWA PRZY BARZE

Espresso na każdy gust, nawet dla najbardziej wymagających.

KLASYCZNA LINIA: KAWA NA KAŻDY GUST

"Oferta, która może zadowolić nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Od owocowych Mille i Espresso Dolce '900 po pełnowartościowej Espresso Crema' 800, poprzez intensywny aromat i kremowość Espresso Ricco '700, moc Espresso Classico' 600 i bardziej delikatny smak bezkofeinowej kawy Decaffeinated."

MIESZANKI

Espresso Classico, Espresso Ricco, Espresso Crema, Espresso Dolce, Espresso Extra Dolce oraz Decaffeinato – pełna gama, charakteryzująca się prestiżowym i dynamicznym wizerunkiem, mającym zaspokoić wszystkie gusta.

Linea Classica ma nowe eleganckie opakowania, które można łatwo rozpoznać po różnych kolorach paczek.

PORCELANA I SZKŁO

Wizerunek marki Caffè Vergnano dodaje prestiżu wnętrzom, a przy tym sprawia, że stają się one bardziej przytulne i wyrafinowane.

Cały asortyment wyrobów porcelanowych i szklanych został starannie zaprojektowany w stylu, który można łatwo rozpoznać w każdym miejscu.

SERWETKI i PODKŁADKI

Caffè Vergnano oferuje duży wybór zestawów, które dodadzą Twojej kawiarni charakterystycznego i wyróżniającego się wyglądu.

ELEMENTY WYKOŃCZENIOWE I PODZIELONE

Aby zaspokoić Twoje potrzeby, Caffè Vergnano oferuje szeroki asortyment elementów wykończeniowych, wnoszących do wnętrzna ciepło i rodzinną atmosferę, a które stworzone są z biodegradowalnych materiałów, nadających się do powtórnego przetworzenia.