1882 ESPRESSO:
DOSKONAŁA MIESZANKA

Caffè Vergnano prezentuje jedyną w swoim rodzaju, doskonałą mieszankę, sporządzoną z najlepszych kaw na świecie. Po prostu wyjątkowy produkt stworzony dla wszystkich tych, którzy szukają przyjemności trwającej dłużej.

DOSKONAŁA MIESZANKA NAJLEPSZYCH KAW NA ŚWIECIE

"Aby uczcić ponad 130-letnią tradycję, Caffè Vergnano przedstawia swoje najlepsze, najbogatsze i nastaranniej dobrane ziarna. Wspaniała, wyjątkowa mieszanka składa się z najlepszych gatunków kaw na świecie. Po prostu wyjątkowy produkt stworzony dla tych, którzy szukają przyjemności na dłużej.
Kontrola jakości oraz innowacyjny system pakowania PET gwarantują - naszym zdaniem - maksymalną świeżość oraz integralność produktu, od procesu palenia po filiżankę kawy."

1882 Espresso

"Mieszanka 1882 Espresso to produkt dedykowany przez Caffè Vergnano profesjonalistom w zakresie jedzenia i picia.
Delikatna, zrównoważona, o aromacie owoców i miodu i lekko kwaśnym posmaku. Nieznaczna ilość Robusty nadaje kawie czekoladowy posmak."

PORCELANA I SZKŁO

Dobry smak Vergnano nie wyraża się jedynie przez kawę. Cały asortyment wyrobów porcelanowych i szklanych został starannie zaprojektowany, aby idealnie dopasowany był do młodego, rodzinnego środowiska kosmopolitycznego.

SERWETKI i PODKŁADKI

Caffè Vergnano oferuje duży wybór zestawów, które dodadzą Twojej kawiarni charakterystycznego wyglądu.

ELEMENTY WYKOŃCZENIOWE I PODZIELONE

Caffè Vergnano oferuje szeroki asortyment elementów wykończeniowych, wnoszących ciepło i rodzinną atmosferę, a które wykonane są z biodegradowalnych i odnawialnych materiałów, spełniających Wasze wymagania.

OZNACZENIA

Aby Twoja kawiarnia stała się przytulniejsza i jednocześnie charakteryzowała się niepowtarzalnym stylem, Caffè Vergnano oferuje szeroki wybór eleganckich, prostych oznaczeń.