PUSZKI:
DELIKATNY SMAK I INTENSYWNY AROMAT.

Puszka 100% Arabiki jest najbardziej atrakcyjna, elegancka i przykuwająca uwagę spośród produktów najwyższej klasy Caffè Vergnano.

PUSZKI: NAJWYŻSZE KLASY SPOŚRÓD PRODUKTÓW CAFFÈ VERGNANO

Zbilansowany produkt, z delikatnym smakiem i pełnym aromatem, który uzyskano dzięki powolnemu wypalaniu najlepszych odmian arabiki. Pakowanie w specjalnych warunkach gwarantuje odpowiedni aromat kawy i zapewnia jej długotrwałą świeżość, dzięki czemu możliwe jest jej dłuższe przechowywanie.

FORMATY

Arabica 100%

Zbilansowany produkt, z delikatnym smakiem i pełnym aromatem, który uzyskano dzięki powolnemu wypalaniu najlepszych odmian arabiki.

profil sensoryczny

Aromat
Cielistość
Słodycz
Intensywność
Okrągłość
  •  Średnio zmielona
  • 250 g

Arabica 100% Espresso

Coffea Arabica to najbardziej prestiżowy rodzaj kawy. Vergnano Arabica pochodzi z powolnego palenia najbardziej prestiżowych odmian Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki. Dzięki drobnemu mieleniu nadaje się szczególnie do domowych ekspresów do kawy.

profil sensoryczny

Aromat
Cielistość
Słodycz
Intensywność
Okrągłość
  •  Drobno zmielona
  • 250 g

Decaffeinated

Najwyższa półka spośród bezkofeinowych produktów Vergnano. Zrównoważony produkt, charakteryzujący się delikatnym smakiem i pełnym aromatem, uzyskiwany poprzez powolne wypalanie najbardziej wyrafinowanych ziaren, pozbawionych kofeiny, dzięki czemu idealnie nadaje się do picia wieczorami. Drobne zmielenie sprawia, że nadaje się doskonale do domowych ekspresów.

profil sensoryczny

Aromat
Cielistość
Słodycz
Intensywność
Okrągłość
  • Drobno zmielona
  • 250 g