Dołącz do Women in Coffee

Pomagaj z Caffè Vergnano

Women in Coffee w Twoim lokalu

Women in Coffee (WIC) to charytatywny projekt, stworzony z myślą o kobietach pracujących na plantacjach kawy. Wyróżnia się wyjątkową komunikacją graficzną oraz specjalną ofertą różowych produktów - od kawy, po sprzęt i elementy wystroju. Wszystko po to, aby delektowanie się kawą w kawiarni było estetycznym i wyjątkowym doświadczeniem. Fundusze pozyskiwane ze sprzedaży różowej linii finansują realizację rozmaitych programów wyrównujących szanse oraz wzmacniające pozycję kobiet.
Zrównoważony rozwój
Women in Coffee wspiera projekty zrównoważonego rozwoju społecznego dla kobiet.
Specjalny projekt
Dla wybranych, w pełni zaangażowanych baristów, którzy pragną zostać częścią projektu zbudowanego na solidarności.
Zbiórka funduszy
Caffè Vergnano przekazuje część swoich dochodów ze sprzedaży kawy i produktów na projekty WIC.
Wyśmienita kawa
Odmiany składające się na mieszankę WIC pochodzą z głównych regionów prezentowanych w naszych projektach.

Co otrzymasz?

Dostosowaną „różową ofertę”, która nie tylko spełnia Twoje potrzeby, ale również podkreśla atuty samego miejsca. To limitowane edycje kaw i sprzętu, a także produkty dla baristów i klientów, które przyczyniają się do stworzenia wyjątkowej atmosfery i wspierają istotne projekty zrównoważonego rozwoju dla kobiet.

Mieszanka oparta na solidarności

Blend „Women in Coffee” to wyjątkowa mieszanka odmian ziaren pochodzących z rejonów Santo Domingo i Hondurasu. Jej opakowanie w 100% pochodzi z recyklingu i może zostać wykorzystane do powtórnego przetworzenia.

Wyposażenie dla kawiarni

Filiżanki do espresso, filiżanki do cappuccino, kubki, koszulki i fartuchy wprowadzają „kropelkę różu” do wystroju baru i ubioru personelu, dodając całości pełnego uroku charakteru.

Szkolenie AD HOC

Kursy dla kadr prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów Akademii Vergnano.

Produkty dla klientów

Klienci mogą dokonywać zakupu przedmiotów z limitowanej edycji bezpośrednio w kawiarni. W ten sposób aktywnie przyczyniają się do zbiórki funduszy na rzecz kobiet.

Dlaczego warto stworzyć przestrzeń Women in Coffee w Twoim lokalu?

DOPASOWANY PLAN

MIESZANKA STWORZONA Z SOLIDARNOŚCI

WYPOSAŻENIE Z LOGIEM NASZEJ MARKI

SZKOLENIA

DEDYKOWANY KONTAKT

    Wypełnij ten formularz, aby dowiedzieć się więcej!

    Oświadczam, że przeczytałem informacje udostępnione zgodnie z artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016 oraz obowiązującymi przepisami, i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych opisanych w polityce prywatności.

    Wyrażam zgodę dla Caffè Vergnano S.p.A. na tworzenie profili na podstawie moich preferencji, zwyczajów, zainteresowań i zachowań w celu otrzymywania spersonalizowanych komunikatów handlowych, zgodnie z postanowieniami polityki prywatności.