Akademia Vergnano

Akademia Vergnano to certyfikowane przez SCA centrum szkoleniowe.
Miejsce, w którym można zdobyć wszystkie umiejętności potrzebne bariście do rozwoju własnego biznesu.

AKADEMIA VERGNANO

Indywidualnie przygotowane szkolenia dla baristów

Szkolenia, które odbywają się w naszej siedzibie głównej w Chieri (Turyn), łączą lekcje teoretyczne z ćwiczeniami praktycznymi prowadzonymi przez certyfikowanych trenerów.
W razie potrzeby, możesz przystąpić do egzaminów certyfikacyjnych SCA, poznając jednocześnie najstarszą włoską palarnię kawy.

CO OTRZYMASZ?

Zdobędziesz wszystkie teoretyczne i praktyczne umiejętności potrzebne do usprawnienia swojej codziennej pracy.

Akademia Vergnano pomoże Ci stać się wszechstronnym profesjonalistą w świecie kawy.
Nasz zespół doświadczonych ekspertów dołoży wszelkich starań, aby otworzyć przed Tobą drzwi prawdziwego świata kawy, a także poprawi Twoje umiejętności w zakresie obsługi młynków i szerokiej gamy profesjonalnych urządzeń związanych z przygotowaniem tego wyjątkowego napoju.

Dlaczego warto wybrać Akademię Vergnano?

KURSY NA KAŻDYM POZIOMIE

WYSOKI POZIOM EDUKACJI

CERTYFIKOWANI EKSPERCI

LEKCJE PRAKTYCZNE I TEORETYCZNE

ĆWICZENIA Z UŻYCIEM PROFESJONALNEGO SPRZĘTU

  Wypełnij ten formularz, aby dowiedzieć się więcej!

  Oświadczam, że przeczytałem informacje udostępnione zgodnie z artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016 oraz obowiązującymi przepisami, i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych opisanych w polityce prywatności.

  Wyrażam zgodę dla Caffè Vergnano S.p.A. na tworzenie profili na podstawie moich preferencji, zwyczajów, zainteresowań i zachowań w celu otrzymywania spersonalizowanych komunikatów handlowych, zgodnie z postanowieniami polityki prywatności.

  Dom rodzinny, w którym wszystko się zaczęło, jest teraz otwarty dla baristów oraz trenerów Akademii Vergnano.

  Akademia Vergnano mieści się w starym rodzinnym domu, gdzie dorastał nasz założyciel, Domenico Vergnano. Zwiedzając jego pomieszczenia, można poznać historię firmy od samych jej początków aż do współczesności.

  Zajęcia praktyczne odbywają się w różnych częściach domu. Począwszy od „Practice Room”, wyposażonego w pięć różnych ekspresów do kawy, kącik do parzenia i miksologii, po „Theory Room” i „Cupping Room”, gdzie szczegółowo omawiany jest każdy element procesu parzenia kawy. Na dziedzińcu znajduje się także „Green Coffee Room”, w którym goście mogą doświadczyć i delektować się aromatem kaw rożnego pochodzenia oraz poznać fascynujące różnice między arabiką a robustą.

  Akademia Vergnano na całym świecie

  Akademia Vergnano posiada kilka lokalizacji – zarówno we Włoszech, jak i na świecie. To niezwykłe miejsca wypełnione prawdziwą magią kawy, w których można zgłębić wiedzę dotyczącą sztuki selekcji, parzenia i konsumowania.